Acta Mar Ḳardaghi Assyriae praefecti qui sub Sapore II martyr occubuit, syriace juxta manuscriptum Amidense una cum versione latina
edition published: 2016-06-03+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

J. B Abbeloos, Acta Mar Ḳardaghi Assyriae praefecti qui sub Sapore II martyr occubuit, syriace juxta manuscriptum Amidense una cum versione latina, http://syriaca.org/bibl/1762, 304, http://zotero.org/groups/392292/items/3HQI2PQI, http://www.worldcat.org/oclc/894198046, Bruxelles, Société belge de libraire, 1890